דפוס סאלי - פתרונות דפוס מתקדמים.

 

דפוס סאלי בחדרה מתמחה בפתרונות דפוס מתקדמים על כל שלביהן, כשהוא מלווה את לקוחותיו לאורך כל תהליך הפקת המוצר: משלב גיבוש הרעיון, דרך העיצוב גרפי, תכנון העבודה, ייצור המוצר ואף את כריכתו.

 

דפוס סאלי מתגאה במתן שירות איכותי ומהיר, כאשר כל עבודות הדפוס מתבצעות בו תוך עמידה בלוחות הזמנים שנקבעו עם הלקוח ותוך הקפדה רבה על איכות המוצר הסופי.

 

המיומנות הרבה, הידע והניסיון המקצועי הרב שרכשו בעל בית דפוס סאלי וצוות עובדיו במשך שנים רבות, מסייעים לכל לקוחותיהם לקבל מוצרי דפוס באיכות מעולה וברמת גימור גבוהה במיוחד.

 

בבית דפוס סאלי חדרה פועלות מחלקות מתמחות, שבזכות התמחויותיהן, לקוחות בית הדפוס מקבלים את המוצרים הנמצאים בקדמת ענף הדפוס:

 

מחלקת דפוס אופסט

מגוון רחב של עבודות אופסט ופרוצס באיכות גבוהה ביותר: כרטיסי ביקור, קטלוגים, פולדרים, כל סוגי ניירת משרדית, מעטפות, שוברים, פנקסי חשבוניות - קבלות מכל הסוגים עם העתקים כימיים, גלויות, הזמנות לאירועים, פליירים ועלונים.

 

מחלקת דפוס דיגיטלי

מחלקה זו מתמחה בביצוע עבודות דפוס דחופות ועבודות קטנות יחסית ובין היתר משרתת למשל סטודנטים ותלמידים המגישים עבודות גמר. המחלקה מבצעת הדפסת נתונים משתנים - מכתבים ופרוספקטים המיועדים לנמענים שונים, כרטיסי ברכה, הזמנות, תעודות, מדבקות, חוברות, פוסטרים ועוד.

 

בית דפוס סאלי מספק שירותי דפוס מגוונים תוך שימוש בטכנולוגיות מתקדמות ביותר. בית הדפוס המשוכלל מספק ללקוחותיו את כל סל מוצרי עולם הדפוס המודרני, החל מסטודיו מקצועי לעיצוב גרפי וכלה במתן שירותי קיפול וכריכה מקצועיים.

 

במידה ויש לך צורך בשירותי דפוס ברמה המקצועית הגבוהה ביותר - דפוס סאלי הוא הכתובת שלכם.

 

אתם מוזמנים לפנות אלינו בכל עת

להתראות

צוות דפוס סאלי חדרה

דפוס סאלי

053-7102616